dreamday@op.pl

501 643 867

Wymarzone miejsca na Twoje przyjęcie

Data dodania: 2016-11-22

Pałac i Alicja w krainie czarów....

Motyw klasycznej powieści '' Alicja w krainie czarów'' napisanej przez Lewisa Carolla, w połowie XIX wieku, idealnie odnajdzie się jako myśl przewodnia projektowania przepięknej ślubnej scenografii na terenie pałacu.

Dzięki powieści można idealnie połączyć stylu eleganckiego tak jak np wnętrza pałacowe z elementami prostymi, typowo ogrodowymi, uzupełnionymi o charakterystyczne dla utworu symbole. Zegary, symbolizujące czas, chęć zatrzymania chwil ślubu na dłużej i cieszenia się atmosferą spotkania z rodziną oraz przyjaciółmi, można wykorzystać zarówno w głównych elementach aranżacji, jak również w dekoracji stołów oraz bufetów.

Klucze które w powieści obrazują przejście przez drzwi do innego świata, w naszym przypadku staną się symbolem otwarcia, rozpoczęcia nowego etapu życia.

Dla zrównoważenia otoczenia pałacowego, w dekoracji mogą pojawić się również elementy z roślin i kwiatów czy też klatek dla ptaków. Wszystko to po to, aby stworzyć nastrój naturalnego ogrodu, zachęcającego do nieśpiesznych i pełnych tajemniczości spacerów dla zaproszonych na przyjęcie Gości.

O NAS        OFERTA        OFERTY SPECJALNE        WSPÓŁPRACA        BLOG        REALIZACJE        REFERENCJE        KONTAKT