dreamday@op.pl

501 643 867

Co jest na topie w sezonie 2016

Data dodania: 2016-10-04

Słodycze na przyjęciu

Słodycze, które możecie zamówić na swoje przyjęcie weselne, to nie są już słodycze w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, to są istne dzieła sztuki, bez których aktualnie nie odbędzie się żadne modne przyjęcie. Na słodkich stołach popularne popularnie zwanych candy barami, królują praliny, babeczki, słodkie makaroniki czy torty...U Was też nie może ich zabraknąć!

Polecamy

FB TortoveLove

FB BAJKOWE TORTY W ELBLĄGU

Zioła na przyjęciu, rozmaryn, bazylia, mięta...zamiast kwiatów

Poprzedni sezon różnych przyjęć, wesel zaczęliśmy w czerwcu z ziołowymi dekoracjami, w tym sezonie również towarzyszą nam zioła, które chyba już na stałe zagoszczą na Waszych przyjęciach, bo zioła w szufladach, skrzyniach, wiaderkach, doniczkach, nie tylko wyglądają obłędnie, ale też pięknie pachną. I nie ma znaczenia czy jesteśmy w plenerze na ceremonii, w surowym namiocie, czy w samym centrum dużego miasta.Pasują wszędzie. Ziołami można udekorować ściany i bufety, również te ze słodkościami.Mogą one pojawić się na torcie, a nawet w drink barze, bo nie wiem czy wiecie, ale poza mięta w drinkach może też zagościć rozmaryn. Mamy nadzieję że te ziołowe pomysły przypadły Wam do gustu i że wyobrażacie sobie je na Waszych przyjęciach,bo naprawdę pojawić się mogą w różnych wydaniach, dodają odrobinę nonszalancji, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, do tego ważnego dnia.

Retro Litery i dekoracje światłem

Dla kogo RETRO LITERY?- dla wszystkich którzy pragną spersonalizować swoje przyjęcie weselne.

W chwili obecnej litery z żarówkami to must have każdego przyjęcia, bowiem nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Litery można także wykorzystać do sesji plenerowych. Również modne w tym sezonie są dekoracje światłem, oraz girlandy żarówkowe, które świetnie sprawdzą się w dekoracji sal, przyjęć plenerowych, uświetnią miejsce zaślubin i podkreślą strefy chillout, zastosowań jest naprawdę wiele, wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

O NAS        OFERTA        OFERTY SPECJALNE        WSPÓŁPRACA        BLOG        REALIZACJE        REFERENCJE        KONTAKT