dreamday@op.pl

501 643 867

Najmodniejsze zaproszenia w 2016 r.

Data dodania: 2016-09-11

Powszechnie wiadomo, że jednym z najważniejszych elementów każdej uroczystości jest odpowiedni dobrana papeteria, bo to od niej zaczyna się opinia gości. W naszej ofercie znajduje się ogromny wybór wyjątkowych, pięknych, ręcznie wykonanych zaproszeń, więc zachęcamy do tego aby się już wyróżnić na samym początku taką papeterią.

W tym sezonie królują również zaproszenia ślubne do których dołączone są dodatkowo bileciki z prośbą o potwierdzenie obecności. W związku z faktem, iz coraz częściej przyjęcia odbywają się w róznych miejscowościach, organizatorzy decydują się na dołączenie mapki dojazdu do zaproszenia. Ważne jest również aby zaproszenie było w takim samym stylu, jak później wybrane: winietka, menu, pudełko na koperty jak również prezenty dla gości.

Taka elegancka oprawa wprowadzi w wyjątkowy i bajeczny nastrój zarówno Was jak i Waszych gości, a impreza zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Polecamy FB KarteczkoweLove

O NAS        OFERTA        OFERTY SPECJALNE        WSPÓŁPRACA        BLOG        REALIZACJE        REFERENCJE        KONTAKT