dreamday@op.pl

501 643 867

Trendy dekoracyjne w 2016r.

Data dodania: 2016-08-06

W tym jedynym, niepowtarzalnym dniu wszystko powinno być wyjątkowe, niezwykły klimat miejsca, pachnące kwiaty i oczywiście wymarzone dekoracje.

W tym sezonie wyjątkowo trendy jest kolor srebrny i złoty. Zaczynając od zaproszeń, przez biżuterię i dodatki, a kończąc na stylowych dekoracjach sali.

Złoto najpiękniej prezentuje się w dużych salach balowych, gdzie ma możliwość zalśnić pełnym blaskiem. W mniejszych wnętrzach stosujemy je raczej jako dodatek, a nie kolor przewodni.

Srebro natomiast to bardziej klasyczne i bezpieczne rozwiązanie. Często jest elementem zastawy, świetnie odnajduje się w każdych dodatkach i pasują do niego niemal wszystkie kolory.

W tym sezonie modne są również dekoracje wiszące. Eleganckie kule wykonane z żywych bądź sztucznych roślin i kwiatów , małe świeczniki lub dekoracje umieszczone w szklanych kulach , klatki w stylu vintage z kwiatami.

Na imprezach plenerowych największą popularnością będą cieszyły się lampiony przymocowane do gałęzi drzew, które stworzą niepowtarzalną, bajeczną atmosferę każdej imprezy. Modne w tym sezonie są też świecące balony, które są hitem na Zachodzie.

W Polsce jeszcze nie są tak popularne, dlatego jeśli chcemy zaskoczyć swoich gości czymś niebanalnym trzeba je mieć na swojej imprezie! Podczas uroczystości w plenerze stworzą one niepowtarzalny klimat, a po zmroku można je wypuścić w powietrze, co jest znacznie prostsze  do zrealizowania niż lampiony szczęścia.

O NAS        OFERTA        OFERTY SPECJALNE        WSPÓŁPRACA        BLOG        REALIZACJE        REFERENCJE        KONTAKT